Ośrodek szkoleniowy Kurso

Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym, który działa z myślą o osobach dążących do rozwoju zawodowego i zdobywania kwalifikacji poszukiwanych na rynku pracy. Zespół KURSO stanowią doświadczeni instruktorzy, którzy wypracowali własne skuteczne metody nauczania, stale aktualizują swoją wiedzę w zakresie przepisów i nowości branżowych i są zawsze doskonale przygotowani do prowadzenia zajęć. Nasi kursanci doceniają nie tylko przyjazną atmosferę, jaka panuje na szkoleniach, ale także to, w jaki sposób są zachęcani do aktywności na zajęciach, co przekłada się na lepsze przyswajanie wiedzy.

Działając na rynku szkoleniowym przez kilkanaście lat, wyspecjalizowaliśmy się w kilku obszarach. Prowadzimy szkolenia przygotowujące do egzaminów UDT na uprawnienia do obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego. Wśród najpopularniejszych typów szkoleń w naszej ofercie można wymienić między innymi kursy obsługi podestów ruchomych, suwnic, wózków widłowych, ładowarek teleskopowych oraz kursy dla konserwatorów urządzeń objętych dozorem technicznym.

Instruktorzy Ośrodka Szkoleniowego KURSO prowadzą także szkolenia na uprawnienia do 1 kV dla specjalistów z zakresu energetyki, gazownictwa i ciepłownictwa (kategorie G1, G2, G3).

Projektując programy szkoleniowe, ściśle współpracujemy z instytucjami egzaminującymi. Zakres zagadnień poruszanych na szkoleniach jest zgodny z wymogami egzaminacyjnymi, dzięki czemu kursanci mogą mieć pewność, że właściwie przygotowują się do zdobycia kwalifikacji.

Działamy nie tylko na terenie Warszawy, ale także w innych miastach. W każdym z naszych oddziałów dysponujemy placami manewrowymi i bazą sprzętową, które umożliwiają nam prowadzenie zajęć praktycznych dla naszych kursantów.

Wiemy, jak ważne jest elastyczne podejście do klienta i zrozumienie jego potrzeb. Realizujemy to między innymi, oferując prowadzenie szkoleń zamkniętych dla firm. Klientom biznesowym zapewniamy dojazd w wybrane miejsce na terenie Polski, a także dostosowanie programu szkoleniowego do specyfiki działalności firmy.

Powiązane artykuły:

ZAPISY: +48 22 208 38 38